PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie – GKS Katowice. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie – GKS Katowice. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP
Warta będzie próbować przedłużyć zwycięską passę.

We wtorkowym spotkaniu siatkarskiej PlusLigi Aluron CMC Warta Zawiercie podejmie GKS Katowice. Drużyny dzieli w tabeli zaledwie punkt, zawiercianie zajmują obecnie trzecie miejsce, zaś GKS uplasował się na pozycji piątej. Transmisja meczu Aluron CMC Warta Zawiercie – GKS Katowice w Polsacie Sport.

W poprzednim spotkaniu PlusLigi Warta Zawiercie zwyciężyła na wyjeździe z Indykpolem AZS Olsztyn 3:0. Jednym z bohaterów meczu był Michał Żurek, który rozgrywał świetne zawody. Polski libero sprawnie bronił przed utratą punktu i niejednokrotnie popisywał się bardzo efektownymi akcjami.  

 

Oprócz byłego zawodnika Indykpolu Na parkiecie brylowali Piotr Orczyk i Mateusz Malinowski. 

 

Zobacz także: Michal Masny nadal w formie! Spadkowicz z PlusLigi efektownie rozpoczął sezon

 

GKS Katowice radzi sobie nieco gorzej, co prawda na początku sezonu odnieśli dwa zwycięstwa – ze Ślepskiem Suwałki i Stalą Nysa, ale w trzeciej rundzie ulegli Resovii 2:3. W pierwszych dwóch setach rzeszowianie grali jak z nut, zmiatając z placu gry rywala. Potem jednak stracili moc na zagrywce i role się odwróciły. GKS nie był jednak w stanie zwyciężyć w Tie-Breaku i uległ siatkarzom z Rzeszowa. 

 

– Żadne tie-breaki, nie interesuje nas to słowo! Tylko szybka wygrana za trzy punkty – śmieje się Dominik Depowski. 

 

O ile GKS kojarzy się kibicom z tie-breakami, to w sześciu starciach zawierciańsko-katowickich w PlusLidze żadne nie skończyło się w pięciu setach. Celem Jurajskich Rycerzy jest pierwsze w tym sezonie zwycięstwo przed własną publicznością. Czy GKS zepsuje humory siatkarzom Warty? A może zawiercianie będą kontynuować świetną passę? Przekonamy się już niebawem.

 

Transmisja meczu Plusligi: Aluron CMC Warta Zawiercie – GKS Katowice w Polsat Sport we wtorek od 20:30.

PS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie