PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. Transmisja w Polsacie Sport
Fot. Cyfrasport

PGE Skra Bełchatów i VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zmierzą się w zaległym meczu 17. kolejki PlusLigi. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli i walczą o najwyższe laury, więc bezpośredni pojedynek może być dobrą okazją do ustalenia hierarchii na koniec rundy zasadniczej. Transmisja meczu PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa o godz. 14:45 w Polsacie Sport.

Czas na niezwykle ciekawy pojedynek w PlusLidze. PGE Skra Bełchatów podejmie VERVĘ Warszawa ORLEN Paliwa. Obie drużyny mają chrapkę na medal w tym sezonie, ale najpierw muszą zadbać o odpowiednie miejsce na koniec rundy zasadniczej. Niedzielny mecz będzie niezwykle ważny dla stołecznych siatkarzy, którzy przy korzystnym wyniku mogą wskoczyć nawet na trzecie miejsce.


ZOBACZ TAKŻE: Siatkarze Trefla Gdańsk wygrali w Bydgoszczy


Przed sporą szansą stają także bełchatowianie. Wygrana za trzy punkty nie tylko zatrze różnicę punktową między nimi, a warszawianami, ale także przykryje ostatnią porażkę z Asseco Resovią Rzeszów. Gra Skry w tym spotkaniu była co najmniej daleka od ideału, a gospodarze niedzielnego pojedynku ulegli wówczas rzeszowianom w trzech szybkich setach. Tym razem w Bełchatowie wszyscy liczą na znacznie lepszą grę.


ZOBACZ TAKŻE: Szczere wyznania Aleksandara Atanasijevicia. "Moją największą porażką było..."


Kto wyjdzie górą z tego starcia i poprawi swój bilans punktowy? Przekonamy się już w niedzielne popołudnie.


Transmisja meczu PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa o godz. 14:45 w Polsacie Sport.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze