Cafe Futbol przed finałem Fortuna Pucharu Polski

Piłka nożna
Cafe Futbol przed finałem Fortuna Pucharu Polski

W najbliższym magazynie Cafe Futbol głównymi tematami rozmów będą niedzielny finał Pucharu Polski oraz piętnasty tytuł mistrza Polski zdobyty przez Legię Warszawa. W programie m.in. rozmowa z prezesem stołecznego klubu Dariuszem Mioduskim. Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Już w niedzielę, o godzinie 16.00 w Lublinie rozpocznie się finał Pucharu Polski. W obecnej edycji o to trofeum zagrają Raków Częstochowa oraz Arka Gdynia. Dla pierwszych będzie to drugi finał w historii klubu. Zespół z Trójmiasta triumfował w tych rozgrywkach w latach 1979 oraz 2017.

W programie połączymy się z dwoma zawodnikami, którzy znają smak zwycięstwa w Pucharze Polski, Januszem Kupcewiczem oraz Pawłem Skrzypkiem. Pierwszy jest brązowym medalistą mistrzostw świata z 1982 roku. Drugi z Legią Warszawa zdobywał Puchar Polski w 1997 roku.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy nowy sezon Ekstraklasy 2021/2022?


Triumfatora Pucharu Polski poznamy w niedzielę, a już znamy mistrza kraju. Legia Warszawa zapewniła sobie obronę tytułu na trzy kolejki przed końcem. W Cafe Futbol zobaczymy rozmowę Szymona Zaworskiego z Dariuszem Mioduskim. Prezes stołecznego klubu opowie również o klęsce Superligi.

W programie również kolejny, siódmy już odcinek "Akademii Młodego Piłkarza". Gośćmi Przemysława Iwańczyka będą Radosław Majewski oraz selekcjoner Jerzy Engel. Nie zabraknie naszych stałych ekspertów Romana Kołtonia oraz Cezarego Kowalskiego.

Cafe Futbol od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie