Media: Marcel Koller nie będzie selekcjonerem. Odrzucił ofertę z PZPN

Piłka nożna
Media: Marcel Koller nie będzie selekcjonerem. Odrzucił ofertę z PZPN
fot. PAP
Marcel Koller

Marcel Koller był ostatnio wymieniany jako jeden z najpoważniejszych kandydatów na nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Według jednego ze szwajcarskich dziennikarzy, 61-latek otrzymał ofertę kontraktu, jednak ją odrzucił.

Prezes PZPN Cezary Kulesza rozgląda się za następcą Paulo Sousy od kilku tygodni. Wydawało się, że numerem jeden na jego liście życzeń jest Adam Nawałka. Ostatnio w walce o posadę mieli się liczyć także Koller czy Andrij Szewczenko.

 

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Hajto nie zatrudniłby Adama Nawałki

 

Jak poinformował dziennikarz "Blicka" Andreas Boeni, Koller miał konkretną ofertę z PZPN na stole. Brakowało tylko jego podpisu... 61-latek nie zdecydował się jednak na pracę z reprezentacją Polski.

 

"Marcel Koller odrzucił ofertę reprezentacji Polski - chociaż kontrakt był już gotowy do podpisania. W czwartek poinformował polską federację o swojej decyzji" - poinformował Boeni na Twitterze.

 

 

 

Koller to były piłkarz Grasshoppers Zurych i reprezentacji Szwajcarii. Od 1997 roku pracuje jako trener. Prowadził między innymi Grasshoppers Zurych, 1.FC Koeln, VfL Bochum czy FC Basel. W latach 2011-2017 był selekcjonerem reprezentacji Austrii.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie