Liga Narodów: Ostatni gwizdek po północy. Mecz Austria - Dania opóźniony o 90 minut!

Austria przegrała z Danią 1:2 (0:1) w rozegranym w Wiedniu meczu grupy 1 dywizji A piłkarskiej Ligi Narodów. Spotkanie rozpoczęło się z 90-minutowym opóźnieniem ze względu na awarię zasilania na stadionie i w okolicach.

Mecz miał się rozpocząć o 20:45, ale pierwszy gwizdek sędziego wybrzmiał dopiero o 22:15. Powodem opóźnienia była awaria zasilania na wiedeńskim stadionie oraz w jego okolicach. Bez prądu przez kilkadziesiąt minut było ok. 1500 okolicznych budynków.

Dania, która wcześniej również 2:1 pokonała Francję, prowadzi w tabeli grupy 1. Druga jest Austria z trzema punktami, z kolei Francja i Chorwacja mają po jednym.

Austria - Dania 1:2 (0:1)

Bramki: Xaver Schlager 67 - Pierre-Emile Hoejbjerg 28, Jens Stryger Larsen 84