Tak Barcelona odpadła z Ligi Mistrzów! Wszystkie gole z dwumeczu FC Barcelona - PSG (WIDEO)

Wszystkie gole z dwumeczu FC Barcelona - PSG (WIDEO)

Za nami rywalizacja pomiędzy Barceloną a PSG w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Przypominamy wszystkie gole strzelone w tym dwumeczu.

FC Barcelona i PSG zmierzyły się ze sobą w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Pierwsze spotkanie tej rywalizacji odbyło się w środę 10 kwietnia w Paryżu. Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla "Dumy Katalonii". Już w 37. minucie na listę strzelców wpisał się bowiem Raphinha. Jak się okazało, była to jedyna bramka zdobyta w pierwszej połowie.

Po przerwie piłkarze klubu ze stolicy Francji strzelili dwa gole. Drogę do bramki "Dumy Katalonii" znaleźli Ousmane Dembele oraz Vitinha. Podopieczni Xaviego nie mieli zamiaru tak łatwo się poddawać. W 62. minucie swojego drugiego gola w tym spotkaniu strzelił Raphinha. Wynik spotkania w 77. minucie zamknął Andreas Christensen. Ostatecznie Barcelona wygrała pierwsze ćwierćfinałowe starcie 3:2.

Dzięki temu zawodnicy "Blaugrany" przystępowali do rewanżowego starcia w stolicy Katalonii w dobrych nastrojach. Pierwszą bramkę na Estadio Olimpico już w 12. minucie zdobył Raphinha. Na tym jednak zakończyły się sukcesy Barcelony. Po tym, jak czerwoną kartkę obejrzał Ronald Araujo, ekipa z Paryża przejęła kontrolę nad meczem.

Jeszcze przed przerwą na listę strzelców wpisał się Ousmane Dembele. Później trafienie dołożył jeszcze Vitinha. Dwa razy do bramki rywali trafił natomiast Kylian Mbappe. Spotkanie zakończyło się triumfem PSG 4:1. Tym samym zespół z Ligue 1 zapewnił sobie awans do półfinału tej edycji Ligi Mistrzów.

Wszystkie gole z dwumeczu FC Barcelona - PSG w ćwierćfinale Ligi Mistrzów w załączonym materiale wideo.