Reprezentacja na Euro, a co robi Milik? Te nagrania mówią wszystko

Reprezentacja na Euro, a co robi Milik? Te nagrania mówią wszystko
fot. Cyfrasport/Instagram
Arkadiusz Milik

Niestety, Arkadiusz Milik drugi turniej Euro z rzędu jest zmuszony oglądać z perspektywy kibica, a powodem tego ponownie kontuzja. Podczas gdy reprezentacja Polski przebywa już na turnieju w Niemczech, doświadczony napastnik spędza czas na siłowni, gdzie pracuje nad swoim powrotem do zdrowia.

Ciężko wymienić drugiego tak kontuzjogennego piłkarza z naszego kraju w ostatnich latach, jakim jest Milik. Polak już wielokrotnie przechodził mniejsze lub większe urazy, takie jak dwukrotne zerwanie więzadeł w kolanie. Wychowankowi Rozwoju Katowice trzeba jednak oddać, że determinacji mu nie brakuje i za każdym razem wracał na boisko, prezentując niedługo później wysoką formę.

 

Przed Milikiem kolejne wyzwanie. Jest już po zabiegu artroskopii łękotki przyśrodkowej lewego kolana. Urazu nabawił się podczas meczu towarzyskiego z Ukrainą na PGE Narodowym, który został rozegrany 7 czerwca. Napastnik ucierpiał już w 2. minucie rywalizacji. Jeszcze tego samego wieczora okazało się, że nie pojedzie na Euro.

 

ZOBACZ TAKŻE: Najszybszy gol w historii Euro! Co za początek meczu Włochy - Albania

 

30-latek wrócił do Włoch do swojego klubu, gdzie rozpoczął intensywny okres rehabilitacyjny. Podzielił się nim ze swoimi kibicami za pośrednictwem mediów społecznościowych. W nich widać, jak zawodnik Juventusu nie próżnuje.

 

"Wracam do tego. Małe kroki we właściwym kierunku" - napisał Milik, udostępniając nagrania z siłowni.

 

 

Polak w przerwie od zajęć z pewnością znajdzie czas, aby dopingować naszą reprezentację na Euro. Grupowymi rywalami Biało-Czerwonych są Holandia, Austria i Francja.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie