Inne

G2 Esports kontra Team North. Kto zostanie...

Piąty sezon ESL Pro League zostanie rozstrzygnięty już dzisiaj wieczorem. W wielkim finale G2 Esports zmierzy się z North. Cloud9 może tylko pomarzyć o występie w najważniejszym spotkaniu turnieju. Amerykanie znaleźli się na szarym końcu stawki, zapisując na swoim koncie zaledwie jedno zwycięstwo. Serwis Slingshot poprosił n0thinga o skomentowanie niezbyt udanego startu w zawodach.

 

- Autimatic dowodził, ponieważ czuł się w tej roli dość pewnie. Z biegiem czasu stwierdził jednak, że jego styl gry stał się bardziej statyczny, od kiedy musiał martwić się o poczynania wszystkich członków zespołu. W konsekwencji nie mógł wykorzystać wszystkich swoich atutów. Myślę, że po tym turnieju to Stewie2K ponownie obejmie rolę prowadzącego – powiedział Jordan „n0thing” Gilbert.

 

Sam Stewie2K również zabrał głos w tej sprawie.

 

- Według mnie autimatic nie był tak skuteczny ze względu na drobne braki doświadczenia w roli kapitana. Nie twierdzę, że jest złym liderem. Ponadto zdjął on presję ciążącą na moich barkach za sprawą przejęcia obowiązków prowadzącego. Posiada on wiele cech dobrego przywódcy, lecz uważam, że będzie lepiej jeśli wrócimy do poprzedniego podziału ról – oświadczył Jake „Stewie2K” Yip.