Polsko-duński maraton z PRIDE i Team Kinguin w rolach głównych

E-sport
Polsko-duński maraton z PRIDE i Team Kinguin w rolach głównych
fot. PRIDE/Team Kinguin

Na serwerach zaiskrzy od biało-czerwonych barw. Polacy z PRIDE i Team Kinguin podejmą dziś bowiem duńskie formacje. „Orzełki” zmierzą się z North Academy, a „Pingwiny” powalczą z Tricked eSport. Oba mecze odbędą się w ramach Farmskins Championship.

Jako pierwsi wystartują podopieczni Piotra ‘neqsa’ Lipskiego, którzy przebywają aktualnie w Nadarzynie. Na podwarszawskich targach Good Game biorą udział w już drugim turnieju LAN-owym w przeciągu ostatnich dni. Sieciowa potyczka wkradła się im więc w napięty harmonogram. Dla obu ekip – zarówno nadwiślańskiej, jak i skandynawskiej – pojedynek to jednak wyłącznie o honor. Akademia North zamyka tabelę bez żadnego zwycięstwa na koncie. PRIDE – z tylko jedną wygraną – piastuje miejsce przedostatnie. Oba składy nie mają szansy na awans do kolejnego etapu.

 

13:00 – PRIDE vs North Academy – BO3

 

W nieco lepszej sytuacji, aczkolwiek nadal bardzo skomplikowanej, znajduje się spółka Grzegorza ‘SZPERO’ Dziamałka. W zmaganiach Farmskins Team Kinguin nie wygrało jeszcze żadnego ze swoich spotkań, uznając wyższość przeciwników już dwukrotnie. By uzyskać promocję do fazy pucharowej, „Pingwiny” potrzebują dwóch bardzo wysokich zwycięstw z Tricked i Outlaws. Wówczas zrównają się punktowo z zespołem, który obejmie drugie i trzecie miejsce w koszyku. Nie wiemy jeszcze, czy w takim przypadku o tym, kto przechodzi dalej, zadecyduje bilans bezpośrednich starć, czy może stworzona zostanie mała tabela.

 

16:00 – Team Kinguin vs Tricked eSport – BO3

 

Obie konfrontacje przeprowadzone zostaną w systemie BO3. Na żywo skomentuje je Łukasz ‘PRAWus’ Ganczewski. Przypomnijmy, że turnieju Farmskins Championship zawodnicy walczą o nagrody z okrągłej puli $25,000.

 

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze