ESL zwiększa standardy bezpieczeństwa na turnieju w Kolonii

E-sport
ESL zwiększa standardy bezpieczeństwa na turnieju w Kolonii

Organizatorzy ESL One w Kolonii zwiększą standardy bezpieczeństwa podczas zbliżającej się imprezy. Decyzja ma związek z nasilającymi się w Europie atakami terrorystycznymi.

ESL One w Kolonii odbędzie się na hali widowiskowo-sportowej Lanxess Arena, która pomieścić może aż 19 tysięcy osób. Tak masowe wydarzenie wymaga zastosowania odpowiednich środków bezpieczeństwa. Szczególnie po coraz częściej organizowanych zamachach terrorystycznych w całej Europie. – W tym roku ochrona będzie bardzo restrykcyjna. Proszę, zostawcie swoje plecaki i torby w domach – napisał na Twitterze Ulrich Schulze. Oznacza to, że żadna osoba oprócz zawodników na teren imprezy nie będzie mogła wnieść wyżej wymienionych przedmiotów.

 

Informacja o podniesionych standardach bezpieczeństwa spotkała się z pozytywnym odzewem społeczności. Reprezentant Team Liquid – Nick ‘nitr0’ Cannella‏ stwierdził nawet, że w dzisiejszych czasach podobne rozwiązania powinny być stosowane na wszystkich imprezach tego typu.

 

Turniej odbywać się będzie od 7 do 9 lipca. Weźmie w nim udział aż szesnaście czołowych formacji z całego świata. Wśród nich zobaczymy również graczy Virtus.pro.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze