Wach - Miller: Transmisja w Polsacie Sport

Sporty walki

Mariusz Wach - Jarrell Miller to walka, która najbardziej interesuje polskich kibiców na gali w Nowym Jorku. Zwycięzca może otrzymać szansę boksowania o mistrzostwo świata. Czy "Wiking" sprawi niespodziankę? Transmisja z walki Mariusz Wach - Jarrell Miller w nocy z soboty na niedzielę w Polsacie Sport.

Eddie Hearn - organizator gali, który z przytupem chce wejść na rynek amerykański - zapewnia, że lepszy z tego starcia otrzyma szansę walki o mistrzostwo świata. Stąd też stawka pojedynku wyraźnie wzrosła w ostatnich tygodniach. Wach znajduje się po jednym z większych zwycięstw w karierze: w marcu tego roku pokonał na punkty Erkana Tepera i to na jego terenie.

- To był na pewno wystarczający okres, mieliśmy miesiąc na pełne przygotowania (na Millera - przyp. red.). Byłem na sparingach u Tony'ego Yoki, pracowaliśmy, sparowaliśmy. Było dobrze - ocenił.

Jego przeciwnikiem będzie niepokonany i bardzo mocno bijący Miller (19-0-1, 17 KO). Amerykanin jest bardzo pewny siebie: sam stwierdził, że chce zadawać 60 uderzeń na rundę, aż w końcu urwie mu głowę. - Tego pewnie o mnie nie wiecie. Jestem Czarnym Polakiem! Wiem jak mocno biję, jak to się skończy. Nakopię ci do tyłka, urwę Ci głowę... dziękuję, że podpisałeś kontrakt. Ciężko było kogoś znaleźć, ale wreszcie znaleźli jakiegoś głupola... - powiedział.

Ekspert Polsatu Sport Maciej Miszkiń jest przekonany, że będzie to bardzo trudne zadanie dla "Wikinga".

- Ekipa Wacha oraz on sam liczą, że Miller opadnie z sił. Jest zawodnikiem z K-1, bije w jednym tempie, ale potrafi je utrzymać. Potrafi walczyć na zmęczeniu, rzucać swoje ciężkie ręce w przeciwnika, umie zostać blisko i jest nieustępliwy w tym, jak idzie do przodu. Nie wiem, czy Mariusz Wach, który przez długie lata nie potrafił zatrzymać lewym prostym swoich rywali, będzie umiał powstrzymać takiego dzika jakim jest Miller - ocenił.

 

W głównej walce wieczoru spotka się Daniel Jacobs (32-2, 29 KO) oraz Luis Arias (18-0, 9 KO).

Transmisja gali od 3.00 w nocy z soboty na niedzielę w Polsacie Sport.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze