Ushona prowokuje Wierzbickiego! "Nauczę cię boksu"

Sporty walki

Łukasz Wierzbicki (16-0, 6 KO) oraz Bethuel Ushona (36-6-1, 9 KO) to kolejni bohaterowie gali MB Boxing Night, która już 17 listopada odbędzie się w Radomiu. Namibijczyk już ciężko trenuje i zapowiada, że zatrzyma niepokonanego Polaka. - Pokażę mu czym jest prawdziwy boks - mówi Ushona.

Ushona na zawodowym ringu stoczył 36 zwycięskich walk i jest pięściarzem zdecydowanie bardziej doświadczonym od Wierzbickiego. W swoim rekordzie zapisał serię 23 wygranych, która została przerwana dopiero przez kontrowersyjną porażkę na punkty z Dejanem Zaveckiem. Namibijczyk pokonał m.in. Rafała Jackiewicza, a teraz na celowniku czarnoskórego pięściarza znalazł się inny z Polaków.

- W końcu Wierzbicki zrozumie na czym polega prawdziwy boks, na czym ten sport polega. Ciężko trenuję, daję z siebie wszystko, żeby pokazać, kto z nas jest lepszym pięściarzem. Obiecuję, że przy jego publiczności skopię mu tyłek - zapewnia Ushona.

Wierzbicki nie pozostał dłużny swojemu rywalowi i odpowiedział szybko na jego zaczepki. - Zapowiada, że skopie mi tyłek... Słyszałem to szesnaście razy i zawsze wygrywałem. Teraz będzie podobnie - mówi Wierzbicki.

 

Bilety na galę MB Boxing Night dostępne na ebilet.pl.

 

O karcie walk:

17 kwietnia w Radomiu kibiców czeka wielkie pięściarskie święto! Elektryzująco zapowiada się starcie w wadze junior ciężkiej dwóch niepokonanych pięściarzy. Młodzi, zdolni i głodni zwycięstw Adam Balski (12-0, 8 KO) oraz Nikodem Jeżewski (14-0-1, 8 KO) gwarantują prawdziwą ringową wojnę. Na szczycie kategorii półciężkiej w naszym kraju zmierzą się natomiast Robert Parzęczewski (21-1, 14 KO) i Dariusz Sęk (27-4-3, 9 KO).

 

W karcie walk znalazło się również miejsce dla rewanżowego starcia Damiana Wrzesińskiego (14-1-2, 5 KO) z Michałem Chudeckim (11-2-2, 3 KO). Pierwsza ich konfrontacja nie przyniosła rozstrzygnięcia, a obaj pięściarze zapowiadają jeszcze lepsze widowisko i tym razem nie zamierzają werdyktu pozostawiać w rękach sędziów.

W Radomiu wystąpi również niepokonany i niezwykle doświadczony Damian Jonak (40-0-1, 21 KO).

Aktualna karta walk gali "Wojna Domowa":

 

Adam Balski (12-0, 8 KO) vs Nikodem Jeżewski (14-0-1, 8 KO)

Damian Jonak (40-0-1, 21 KO) vs TBA

Robert Parzęczewski (21-1, 14 KO) vs Dariusz Sęk (27-4-3, 9 KO)

Łukasz Wierzbicki (16-0, 6 KO) vs Bethuel Ushona (36-6-1, 9 KO)

Michał Żeromiński (13-4-1, 1 KO) vs TBA

Michał Chudecki (11-2-2, 3 KO) vs Damian Wrzesiński (14-1-2, 5 KO)

Rafał Grabowski (3-0, 1 KO) vs TBA

Bilety na galę MB Boxing Night dostępne na ebilet.pl.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze