FFF: Zapowiedź walki Camaro - Fit Dzik. "W tej walce będzie tylko jeden dzik" (WIDEO)

Sporty walki

Podczas gali FFF (Free Fight Federation) już 8 czerwca do klatki po raz pierwszy w formule MMA wejdą Mateusz "Camaro" Stawski oraz Tomasz "Fit Dzik" Łomnicki. Czeka nas starcie przedstawiciela capoeiry z człowiekiem, który zrzucił ponad 100 kilogramów w zaledwie 30 miesięcy. Kto będzie górą? Zobaczcie zapowiedź tej walki!

Tomasz Łomnicki jeszcze kilkadziesiąt miesięcy temu miał problem, aby w ogóle się poruszać. Na wagę wnosił ponad 200 kilogramów, a dzisiaj spełnia swoje marzenia. Popularny "Fit Dzik" zrzucił ponad połowę swojej masy i w sobotę spróbuje swoich sił podczas gali FFF.

 

- Jeszcze 30 miesięcy temu ważyłem 200 kilogramów. Przyszedł moment, w którym było mi wstyd i powiedziałem, że nadszedł odpowiedni czas. Zrzuciłem ponad 100 kilogramów - opowiada Fit Dzik.

 

- Wszyscy mówili, że jeśli nic ze sobą nie zrobi, to wyląduje po drugiej stronie - zdradziła Magdalena Łomnicka, żona "Fit Dzika".

 

Po drugiej stronie klatki zamelduje się Mateusz Stawski. Zdecydowanie doświadczenie w sportach walki będzie po stronie przedstawiciela capoeiry. "Camaro" trenuje ten sport kilkanaście lat, ale czy to wystarczy, aby pokonać zdeterminowanego rywala?

 

- Zawsze byłem trochę niegrzecznym chłopcem. Przygodę z capoeirą zacząłem 14 lat temu. Pierwsze treningi zmieniły mój obraz o tym sporcie. Myślałem, że to taniec, a to dyscyplina łącząca różne sporty walki. Chcę wystąpić na FFF, bo nigdy nie unikałem wyzwań - opowiada Mateusz "Camaro" Stawski.

 

Obaj bohaterowie walki z wielkimi nadziejami wyczekują sobotnich występów.

 

- Ta walka to dopiero początek mojej kariery. Nie ograniczam się tylko do jednej walki - mówi "Fit Dzik".

 

- W tej walce będzie tylko jeden dzik. Tym dzikiem będę ja - odpowiada "Camaro".

 

W załączonym materiale wideo zapowiedź walki Mateusz "Camaro" Stawski - Tomasz "Fit Dzik" Łomnicki.

 

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

 

Bilety w sprzedaży w serwisie Abilet.pl!

 

Transmisja wydarzenia Free Fight Federation w sobotę 8 czerwca od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight, a od godziny 20:00 również w otwartym Polsacie!

 

O FFF

 

Wolność w walce dla wszystkich. Nieważne kim jesteś, kulturystą, tancerzem, strażakiem. Każdy ma prawo wejść do klatki i sprawdzić się w najtwardszej formule, jaką jest MMA. 8 czerwca, w hali MOSiR w Zielonej Górze na pewno nie zabraknie emocji, a karty walk zapowiadają się interesująco.

 

W walkach wieczoru pierwszej gali FFF, gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata Radkiem Słodkiewiczem.

 

Swój wieloletni konflikt w sportowej walce wreszcie zakończą znani z wielu aren MMA i programów telewizyjnych Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Kontrowersyjny pięściarz zapowiada, że będzie to jego ostatnia walka w życiu, a jego rywal zamierza zgotować mu „odpowiednie” pożegnanie.

 

W trzeciej z głównych walk mistrz tuningu Greg Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem Rafałem „Tito” Krylą.

 

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

 

Bilety w sprzedaży w serwisie Abilet.pl!

 

Transmisja wydarzenia Free Fight Federation w sobotę 8 czerwca od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight, a od godziny 20:00 również w otwartym Polsacie!

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie