eWinner 2 Liga: Śląsk II Wrocław - Stal Rzeszów. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Do ciekawego meczu dojdzie w piątek na boiskach eWinner 2. Ligi. Chcące zapewnić sobie utrzymanie rezerwy Śląska Wrocław podejmować będą zmierzającą do Fortuna 1 Ligi Stal Rzeszów. Relacja i wynik na żywo z meczu Śląsk II Wrocław - Stal Rzeszów na Polsatsport.pl.

Druga drużyna Śląska Wrocław zgromadziła 33 punkty i wydaje się mieć bezpieczną przewagę nad strefą spadkową. Nad pierwszym pod kreską Hutnikiem Kraków mają 8 punktów przewagi. Krakowianie w pozostałych do końca rozgrywek sześciu kolejkach będą jednak chcieli spróbować jeszcze powalczyć o utrzymanie. Tym bardziej, że w tej serii zmierzą się z odstającym od reszty stawki Sokołem Ostróda.

 

ZOBACZ TAKŻE: PKO BP Ekstraklasa. Dawid Szulczek: Plan minimum, to jeszcze jedno zwycięstwo

 

Rzeszowianie już w poprzedniej serii gier mogli zapewnić sobie awans na zaplecze ekstraklasy, ale przy blisko 9 tysiącach kibiców przegrali 1:2 z Ruchem Chorzów. Przewaga rzeszowian nad resztą stawki wydaje się jednak na tyle duża, że nic nie powinno zabrać im już upragnionego od lat celu. Trzy punkty we Wrocławiu przybliżyłyby ich do tego bardzo mocno.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Śląsk II Wrocław - Stal Rzeszów na Polsatsport.pl. Początek o godz. 17:00.

Mariusz Rajek, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie