Marcin Bułka trafiony przedmiotem z trybun

Marcin Bułka trafiony przedmiotem z trybun!

Marcin Bułka zachował czyste konto w meczu Ligi Konferencji Slovacko - Nicea, przyczyniając się do zwycięstwa swojej drużyny 1:0. Nie o tym jednak będzie się dłużej mówiło. Polski bramkarz został trafiony przedmiotem z trybun.

Była 60. minuta. Nicea prowadziła 1:0 po trafieniu Nicolasa Pepe, a Bułka szykował się do wybicia piłki. Za bardzo mu się nie spieszyło, więc sędzia tego spotkania Julian Weinberger podbiegł do niego, by zasygnalizować mu, że gra na czas. Bułka rozłożył bezradnie ręce, a tymczasem zza jego pleców poleciał przedmiot, który ugodził go w plecy. Prawdopodobnie był to kubek po napoju.

Polski bramkarz padł na murawę i trzeba było udzielić mu pomocy. Na szczęście nic mu się nie stało i był w stanie rozegrać pełne 90 minut.

Po tym zwycięstwie Francuzi mają na koncie pięć punktów.