Tomasz Fornal: Wolałbym jeszcze raz zagrać z ZAKSĄ, niż wyjść na scenę

Siatkówka
Tomasz Fornal: Wolałbym jeszcze raz zagrać z ZAKSĄ, niż wyjść na scenę
fot. PAP
Tomasz Fornal

Tomasz Fornal otrzymał nagrodę dla Siatkarza Sezonu 2022/2023 podczas uroczystej gali PLS. - Podświadomie każdy marzy o tym, żeby takie nagrody zdobywać - mówił już po otrzymaniu statuetki Fornal.

Podczas uroczystej gali Polskiej Ligi Siatkówki wręczono nagrody dla najlepszych zawodników sezonu 2023/23 PlusLigi, Tauron Ligi oraz Tauron 1. Ligi. Najlepszym siatkarzem sezonu został wybrany Tomasz Fornal, a siatkarką – Monika Fedusio. Zawodnik Jastrzębskiego Węgla w rozmowie z Martą Ćwiertniewicz tryskał humorem.

 

- Podświadomie każdy marzy o tym, żeby takie nagrody zdobywać - mówił Fornal.

 

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdy na Gali PLS. Kto pojawił się na uroczystości? (ZDJĘCIA)

 

Zawodnik reprezentacji Polski wrócił jeszcze raz do tego, co działo się przed kilkoma dniami w Turynie. Jego drużyna nie sprostała ZAKSIE w finale Ligi Mistrzów i musiała przełknąć gorycz porażki. Jastrzębski Węgiel ma jednak na koncie wywalczone kilkanaście dni wcześniej mistrzostwo Polski.

 

- Wolałbym jeszcze raz zagrać z ZAKSĄ o jakiś puchar, niż wyjść na scenę. Wydaje mi się, że jestem całkiem wygadanym gościem i nie mam z tym problemu, ale przed tak dużą publiką i wszystkimi prezesami różnych klubów, lig i sponsorami jakoś język się plącze - dodał siatkarz z Jastrzębia-Zdroju.

 

Cała rozmowa z Fornalem w załączonym materiale wideo.

 

 

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie