Ekspert o zachowaniu Lewandowskiego: Jako kapitan powinien...

Piłka nożna
Ekspert o zachowaniu Lewandowskiego: Jako kapitan powinien...
fot. PAP

Robert Lewandowski nie pojawił się przed kamerą Polsatu Sport po meczu Mołdawia - Polska. Piotr Urban przyznał, że napastnik Barcelony powinien zachować się inaczej.

Reprezentacja Polski prowadziła z Mołdawią do przerwy 2:0 po golach Arkadiusza Milika oraz Roberta Lewandowskiego. Wydawało się, że nic nie jest w stanie przeszkodzić ekipie Fernando Santosa. Druga połowa to jednak zupełnie inna gra Polaków. Mołdawia strzeliła trzy gole - dwa autorstwa Iona Nicolaescu, a jeden - Vladislava Baboglo. Tym samym Biało-Czerwoni przegrali 2:3.

Zobacz także: Jak wygląda tabela "polskiej" grupy?

 

Po meczu przed kamerą Polsatu Sport pojawili się Piotr Zieliński, Jan Bednarek oraz Santos, którzy zgodnie tłumaczyli, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Zabrakło jednak Lewandowskiego.

 

- Muszę to powiedzieć, bo nie wytrzymam - zaczął Urban. - Po takim meczu, jako kibic, oczekuję, że wyjdzie kapitan, największa gwiazda i powie to, co powiedzieli Piotr Zieliński i Jan Bednarek. Możesz powiedzieć za dużo w takiej sytuacji. Jako kapitan musisz wyjść, bo jesteś nim na dobre, ale przede wszystkim na złe - dodał ekspert Eleven Sports i Polsat Sport.

Biało-Czerwoni zajmują czwarte miejsce w tabeli, wyprzedzając tylko Wyspy Owcze.

 

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie