Polska przegrała z Mołdawią! To w tym czasie robił Grzegorz Krychowiak (ZDJĘCIA)

Piłkarska reprezentacja Polski we wtorek 20 czerwca niespodziewanie przegrała z Mołdawią w meczu eliminacji mistrzostw Europy. W dniu tego spotkania kilka zdjęć na swoim profilu na Instagramie opublikował Grzegorz Krychowiak.

Takiego wyniku wtorkowego meczu Biało-Czerwonych chyba nikt się nie spodziewał. Podopieczni Fernando Santosa w swoim trzecim meczu eliminacji do mistrzostw Europy grali z Mołdawią na wyjeździe. Polscy piłkarze bardzo dobrze weszli w to spotkanie - do przerwy prowadzili 2:0. Mimo to Mołdawianie byli w stanie wykorzystać błędy przeciwników po przerwie i ostatecznie wygrać starcie 3:2.

Po tym meczu na polskich piłkarzy wylała się fala krytyki. Warto bowiem przypomnieć, że sytuacja Biało-Czerwonych w eliminacjach Euro nie wygląda najlepiej. Polacy zajmują obecnie czwarte miejsce w grupie E. Wyprzedzają ich narodowe drużyny Mołdawii, Albanii oraz Czech. Za piłkarzami Santosa plasuje się jedynie reprezentacja Wysp Owczych.

W dniu meczu z Mołdawią na swoim profilu na Instagramie kilka zdjęć opublikował Grzegorz Krychowiak. Należy zaznaczyć, że doświadczony pomocnik nie został powołany przez portugalskiego szkoleniowca na czerwcowe zgrupowanie.