Samochód gwiazdy KSW ostrzelany!

Sporty walki
Samochód gwiazdy KSW ostrzelany!
fot. Twitter
Samochód gwiazdy KSW ostrzelany! Szokujące nagranie z ataku (WIDEO)

W Holandii doszło do ostrzelania jednego z samochodów znajdujących się blisko Hemmers Gym. Tamtejsze media informują, że celem ataku mógł być Arkadiusz Wrzosek.

Według holenderskich mediów, we wtorek nieznany napastnik zaatakował jeden z samochodów posiadających polskie rejestracje. Pojazd został kilkukrotnie ostrzelany, ale pasażerom nic się nie stało. Sprawca nadal nie został schwytany.

Zobacz także: Były mistrz UFC na drodze Gamrota! Walka ogłoszona

 

Wstępne doniesienia holenderskich dziennikarzy sugerują, że celem ataku mógł być przygotowujący się do swojej walki Wrzosek. Przed Polakiem starcie z Ivanem Vitasoviciem na KSW 90. Według "bredavandaag", Wrzosek wsiadł do samochodu razem z innym mężczyzną, zanim rozpoczął się atak. Inne holenderskie media prezentują nieco inną wersję - sugerują, że Polak mógł być celem, ale niekoniecznie znajdował się w samochodzie.

 

Portal "inthecage.pl" dotarł do Wrzoska, który krótko stwierdził, że nic mu się nie stało. Nie chciał też mówić więcej na temat tej sprawy.

 

Holenderskie media dodały też, że poszukiwany jest mężczyzna w młodym wieku. Policja bierze pod uwagę, że pomagały mu osoby trzecie.

 

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie