Pierwszy gol Krzysztofa Piątka dla Fiorentiny! (WIDEO)

Krzysztof Piątek w meczu z SSC Napoli w 1/8 finału Pucharu Włoch zadebiutował w barwach Fiorentiny i strzelił swojego pierwszego gola. Polak pokonał bramkarza w dogrywce.

Piątek pojawił się na boisku w 73. minucie, zmieniając największą gwiazdę swojej drużyny, czyli Dusana Vlahovicia. Polak nie musiał długo czekać na swoje pierwsze trafienie.

Mecz w regulaminowym czasie gry zakończył się wynikiem 2:2, dlatego potrzebna była dogrywka. W jej trakcie goście wyprowadzili trzy ciosy. Autorem jednego z nich był Piątek, który pokonał bramkarza uderzeniem z bliskiej odległości. Polak uczynił to w 108. minucie. Ostatecznie, jego drużyna wygrała 5:2.

Dla Piątka był to pierwszy gol dla włoskiej drużyny po 729 dniach przerwy.