Świetny mecz polskiego klubu! Zwycięstwo na arenie międzynarodowej

Inne
Świetny mecz polskiego klubu! Zwycięstwo na arenie międzynarodowej
fot. Polsat Sport
Zespół Panthers Wrocław ze zwycięstwem

Zespół Panthers Wrocław sięgnął po swoje trzecie zwycięstwo w tym sezonie European League of Football. Polski klub okazał się lepszy od ekipy Prague Lions (14:3).

Pantery dobrze weszły w to spotkanie. Zawodnicy klubu z Wrocławia bez większych problemów zdominowali przeciwników. W pierwszej kwarcie polski klub zdobył siedem punktów, nie tracąc w tym czasie ani jednego. Wydawało się, że nic nie jest w stanie zatrzymać wrocławskich Panter.

 

ZOBACZ TAKŻE: Dwa rekordy świata jednego dnia! Niesamowite sceny w Paryżu

 

Druga część meczu należała natomiast do ekipy z Pragi. Lwy, jak sama nazwa wskazuje, nie poddały się bez walki. Klub z Czech w drugiej kwarcie zbliżył się do rywali (7:2). 

 

Po chwili słabości Pantery znów złapały wiatr w żagle. Wrocławska ekipa ponownie zaczęła dominować na boisku, zdobywając w trzeciej partii siedem "oczek". W ostatniej części tego spotkania żadna z ekip nie była w stanie zmienić wyniku. Tym samym szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylili zawodnicy polskiego zespołu.

 

Warto podkreślić, że jest to trzecie zwycięstwo Panter w tym sezonie European League of Football. Wcześniej wrocławski zespół pokonał kluby Fehervar Enthroners i Berlin Thunder, przez co obecnie plasuje się na trzecim miejscu w tabeli konferencji wschodniej.

 

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie