Wynik spotkania uderzeniem głową otworzył pod koniec pierwszej połowy Ronaldo, który był niewidoczny przez większą część spotkania. Jednak w decydującym momencie 34-letni Portugalczyk, który wrócił do gry po kontuzji dał o sobie znać. Wojciecha Szczęsnego pokonał natomiast tuż po rozpoczęciu drugiej połowy David Neres i sprawa awansu do półfinału Ligi Mistrzów pozostaje nadal otwarta.

 

Po zakończeniu meczu najwięcej mówiło się rzecz jasna o Ronaldo. Jednak tym razem nie z powodu gola, lecz jego zachowania przed rozpoczęciem spotkania. Podczas odgrywania hymnu LM, Portugalczyk dostrzegł, że chłopiec, który stał na wysokości Leonardo Bonucciego spogląda w jego kierunku.

 

Mistrz Europy nie pozostał obojętny na spojrzenie chłopca i najpierw szczerze się uśmiechnął, a następnie chwycił go za ucho. Po wyrazie twarzy i reakcji chłopca było widać, że jest to dla niego wielkie przeżycie.

 

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.