Klub PlusLigi ogłosił nazwisko rozgrywającego na kolejny sezon

Robert MurawskiSiatkówka
Klub PlusLigi ogłosił nazwisko rozgrywającego na kolejny sezon
fot. PAP/Michał Meissner
Piotr Fenoszyn nadal będzie grał w GKS Katowice.

GKS Katowice kompletuje skład na sezon PlusLigi 2024/25. Kolejnym zawodnikiem, który przedłużył umowę z klubem jest rozgrywający Piotr Fenoszyn.

Piotr Fenoszyn (rocznik 1996) pochodzi z Krakowa; przez trzy sezony występował w tamtejszym klubie AZS AGH. Do składu GKS Katowice dołączył w 2023 roku i trafił tu z PSG KPS Siedlce. W barwach GKS zadebiutował w rozgrywkach PlusLigi. Wystąpił w 25 meczach, a najwięcej okazji do gry miał w końcówce sezonu, gdy wychodził w wyjściowym składzie na spotkania z Bogdanką LUK Lublin i w dwumeczu o klasyfikację końcową z KGHM Cuprum Lubin.

 

Zobacz także: Mocny transfer klubu PlusLigi! Reprezentacyjny bombardier podpisał kontrakt

 

– Piotrek ma za sobą pierwszy sezon w PlusLidze. Myślę, że ocenia go podobnie jak my, czyli pozytywnie. Wykonał bardzo ciężką pracę, co przełożyło się na wielki skok jakościowy. Jego rozwój jest zauważalny gołym okiem, dlatego bardzo zależało nam aby pozostał w drużynie na kolejny sezon i cieszymy się, że tak się stało – powiedział dyrektor siatkarskiej sekcji GKS Jakub Bochenek.

 

 

Fenoszyn to kolejny siatkarz, który przedłużył umowę z GKS. W kolejnym sezonie ligowym barwy klubu z Katowic reprezentować będą także Damian Domagała, Łukasz Usowicz oraz Bartosz Mariański.

Polsat Sport, siatkowka.gkskatowice.eu
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie