Czołowy siatkarz reprezentacji Polski podjął decyzję w sprawie przyszłości. Gdzie zagra?

Czołowy siatkarz reprezentacji Polski podjął decyzję w sprawie przyszłości. Gdzie zagra?
fot. Cyfrasport
Siatkarze reprezentacji Polski

Świetne wieści dla fanów Aluronu CMC Warty Zawiercie. Mateusz Bieniek zdecydował się na przedłużenie kontraktu z zespołem wicemistrzów Polski. W sezonie 2024/2025 po raz kolejny będzie pełnił funkcję kapitana drużyny.

Mateusz Bieniek przygotowuje się obecnie do ostatniego turnieju fazy grupowej Ligi Narodów. W Lublanie rywalami Biało-Czerwonych będą Włosi, Argentyńczycy, Serbowie i Kubańczycy. Turniej finałowy odbędzie się w Łodzi, więc Polacy nie muszą martwić się o awans.

 

ZOBACZ TAKŻE: Prezes siatkarskiej federacji nie wytrzymał! Ostre słowa o gwieździe

 

W sezonie reprezentacyjnym często ogłasza się transfery na rozgrywki ligowe. Tak robi się także w Zawierciu. Na oficjalnym profilu klubu w mediach społecznościowych poinformowano, że Mateusz Bieniek przedłużył kontrakt z zespołem na kolejny rok. Środkowy przeniósł się do ekipy wicemistrzów Polski latem 2023 roku i z miejsca został kapitanem.

 

 

- Niektórzy pewnie dziwili się, że Mateusz Bieniek został kapitanem od razu po przyjściu do naszego klubu, ale czas pokazał, że to była bardzo dobra decyzja. Świetnie odnalazł się w tej roli i pełnił ją z ogromnym zaangażowaniem. Poprowadził zespół do historycznych wyników i myślę że obie strony są bardzo zadowolone z pierwszego roku naszej współpracy, więc oczywistym było, że nie zamierzamy nic tutaj zmieniać - powiedział prezes Aluron CMC Warty Zawiercie, Kryspin Baran.

 

 

To nie jedyne dobre informacje dla kibiców zespołu z Zawiercia. Ostatnio na przedłużenie kontraktu zdecydował się dotychczasowy szkoleniowiec - Michał Winiarski.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie