Polska - Brazylia. Kiedy mecz? O której godzinie? Gdzie obejrzeć? Transmisja TV i stream online

Polska - Brazylia. Kiedy mecz? O której godzinie? Gdzie obejrzeć? Transmisja TV i stream online
fot. FIVB
Polska - Brazylia. Kiedy mecz? O której godzinie? Gdzie obejrzeć? Transmisja TV i stream online

Czas na ćwierćfinały Ligi Narodów. W drugim z nich Polska zmierzy się z Brazylią. Kto wygra to starcie? Kiedy mecz Polska - Brazylia? Gdzie obejrzeć? Transmisja spotkania w czwartek 27 czerwca w Polsacie, Polsacie Sport 1, Polsacie Sport Premium 1 i na Polsat Box Go.

To była świetna faza grupowa w wykonaniu Biało-Czerwonych. Wygrali 10 z 12 spotkań, ponosząc przy tym zaledwie dwie porażki. Zajęli drugie miejsce po fazie interkontynentalnej z dorobkiem 29 punktów. Co ciekawe, liderująca Słowenia miała ich o jeden mniej - wygrała za to jedno spotkanie więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE: Trener Polaków na czołówkach serbskich mediów. "Nikola Grbić wepchnął nas do Paryża"

 

Rywalami siatkarzy Nikola Grbicia będzie siódma po pierwszej fazie Brazylia. To właśnie Canarinhos, obok Słowenii, są zespołem, na który Polacy nie potrafili znaleźć sposobu w tych rozgrywkach. Motywacja, by się "odgryźć", będzie zatem jeszcze większa.

 

Liczby przemawiają jednak zdecydowanie za Polską, Brazylia w tym sezonie przegrywała bowiem aż sześciokrotnie. Co więcej, trzy ostatnie spotkania - z Francją, Kanadą oraz USA - zakończyły się ich porażką. Widać, że zawodnicy prowadzeni przez legendarnego Bernardo Rezende nie są jeszcze w docelowej formie. Ta najprawdopodobniej nadejdzie podczas igrzysk olimpijskich w Paryżu. 

 

Pozostałe pary ćwierćfinałowe Ligi Narodów stworzą Włochy i Francja, Słowenia i Argentyna oraz Kanada i Japonia. Dwa mecze zostaną rozegrane w czwartek, dwa kolejne - w piątek. Emocji z pewnością nie zabranie. 

 

Turnieju finałowy siatkarskiej Ligi Narodów odbędzie się w dniach 27-30 czerwca w Łodzi.

 

Transmisja meczu Polska - Brazylia w czwartek 27 czerwca w Polsacie, Polsacie Sport 1, Polsacie Sport Premium 1 i na Polsat Box Go. Początek o godzinie 19:45. Studio przed starciami ćwierćfinałowymi zaplanowane jest na 15:00.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie