Błachowicz chce walki z legendą polskiego boksu. "Jestem gotowy, ale… "

Sporty walki
Błachowicz chce walki z legendą polskiego boksu. "Jestem gotowy, ale… "
fot. Polsat Sport
Jan Błachowicz (26-8, 7 KO, 9 SUB), zawodnik organizacji UFC powiedział niedawno, że chętnie zmierzyłby się w walce bokserskiej z Tomaszem Adamkiem (59-6, 31 KO).

Jan Błachowicz (26-8, 7 KO, 9 SUB), zawodnik organizacji UFC powiedział niedawno, że chętnie zmierzyłby się w walce bokserskiej z Tomaszem Adamkiem (59-6, 31 KO). Członek klubu WCA Fight Team dostrzega jednak szereg przeszkód w zaaranżowaniu takiego pojedynku.

- Jestem gotowy na taką walkę, ale to nie takie proste. Po pierwsze, zgodę na taką walkę musiałoby wyrazić UFC z którym mam ważny kontrakt. Kolejną sprawą jest kwestia finansowania, a jeszcze inny temat to zgoda Adamka na zmierzenie się w ringu bokserskim z zawodnikiem MMA – powiedział 37-latek w rozmowie z „Super Expressem”.

 

Zobacz także: Odliczanie do wielkiego finału „Tylko Jeden”

 

Błachowicz czeka na walkę o mistrzowski pas w kategorii półciężkiej z Jonem Jonesem (26-1, 1 NC, 10 KO, 6 SUB). Wszystko jest na razie w sferze domysłów, ale jak zauważył sam zainteresowany, ta walka po prostu mu się należy.

 

- Udowodniłem, że zasługuję, żeby dać mi szansę walki o pas. Zrobiłem wszystko co do mnie należało. Nadeszła moja kolej i wierzę, że dojdzie do tego pojedynku wcześniej, czy później – stwierdził Błachowicz.

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze